NOWOŚĆ W OFERCIE KOLOKACJI!

Wynajem miejsca dla Antminerów

Wprowadzając na polski rynek kryptowalutowy nowoczesne rozwiązania dla kolokacji miejsca, chcemy aby urządzenia potencjalnego Klienta pracowały w odpowiednio przygotowanym pomieszczeniu, jak i miały idealne warunki.

Szczególną uwagę zwracamy na jakość oferowanych usług, a co za tym idzie dbamy o każdy szczegół podczas przygotowania serwerowni. Aktualna oferta przedstawia wynajem miejsca dla Antminerów. Serwerownia przystosowana jest dla ulokowania 420  urządzeń.
MIEJSC W SERWEROWNI
ZAREZERWOWANYCH MIEJSC
OD
STYCZNIA

BUDOWA SERWEROWNI

DNIA
LUTEGO

PLANOWE OTWARCIE

Oferta "kolokacja Antminerów" zawiera:

MIEJSCE DLA ANTMINERÓW

Każdy Antminer posiada swoje indywidualne miejsce w serwerowni, przez co jest ona zabezpieczona od innych urządzeń. Serwerownia posiada 420 miejsc, które są od siebie niezależne.
Firma nie ingeruje w działanie sprzętu bez zgody właściciela.

SYSTEMY WYMIANY POWIETRZA

Miejsce każdego Antminera wyposażone są w tylne otwory, przystosowane wielkością do każdego wiatraka urządzenia, przez co nagrzane powietrze będzie wypuszczane na zewnątrz.
Zamontowane zostały maty filtrujące, które zatrzymują zanieczyszczenia wciągane z zewnątrz, przez co praca urządzeń będzie przebiegała bezproblemowo.

PODWÓJNE ŁĄCZE INTERNETOWE

Jeśli jedno z łączy zostanie z różnych fizycznych powodów przerwane, inne z łączy zostanie podłączone automatycznie do urządzenia. Jest to dodatkowa ochrona łącza internetowego, dzięki którym urządzenie Klienta będzie pracowało nieprzerwanie.

PODSTAWOWA OPIEKA DZIAŁU IT

Nie ingerując w sprzęt bez zgody Klienta, dział IT pomoże w rozwiązaniu problemu, który podczas pracy koparki może się pojawić. Każdy zgłoszony problem/ błąd sprzętu jest natychmiastowo usuwany.
Dodatkowo firma posiada możliwość serwisowania uszkodzonych części Antminerów.

OSOBNY PODLICZNIK

Każdy Antminer wyposażony zostanie w podliczniku prądu, który dedykowany jest dla tego typu urządzeń.
Na podstawie takiego podlicznika firma oblicza rzeczywiste zużycie prądu.

OSOBNY OBWÓD ELEKTRYCZNY

Każdy Antminer wyposażony zostanie w osobny owód elektryczny zabezpieczonych wyłącznikiem różnicowo - nadprądowym, posiada odpowiednie zastosowanie dla urządzeń.

SYSTEM SYGNALIZOWANIA WŁAMAŃ I NAPADÓW

Na terenie pracy urządzeń został zamontowany alarm, który chroni przed włamaniem osób postronnych do serwerowni. Ponad to firma posiada całodobowy monitoring na terenie pomieszczenia oraz urządzeń.
Wszystkie Antminery chronione są przez 24 h/ 365 dni.

GALERIA ZDJĘĆ