Firma ACTIVE-X przygotowała najkorzystniejszą ofertę wynajmu miejsca dla koparek kryptowalut

Rozumiemy, że rynek kryptowalut rozwija się w zaskakująco szybkim tempie oraz wprowadzane są nieustanne zmiany jak i technologie nad, którymi ciężko jest zapanować oraz nadążyć. Oczywiście jako firma, która działa na rynku kryptowalut wychodzimy na przeciw oczekiwaniom Klientów.
 
Cały czas rozwijamy się i poszerzamy swoje możliwości. Dlatego więc oferujemy wynajem miejsca w serwerowni, opartej na kontenerze morskim, udoskonalonym na potrzeby pracy urządzeń do wydobywania kryptowalut.

W ofercie "Kolokacji urządzeń" znajduje się:

MIEJSCE DLA URZĄDZEŃ

kliknij

Każda koparka kryptowalut posiada swoje indywidualne miejsce w serwerowni, przez co jest ona zabezpieczona od innych urządzeń.
Firma nie ingeruje w działanie sprzętu bez zgody właściciela.

SYSTEMY WYMIANY POWIETRZA

kliknij

Pomieszczenie posiada cyrkulację powietrza. Dzięki takiemu rozwiązaniu urządzenia nie będą się przegrzewały podczas pracy.
Zamontowane zostały maty filtrujące, które zatrzymują zanieczyszczenia wciągane z zewnątrz.

PODWÓJNE ŁĄCZE INTERNETOWE

kliknij

Jeśli jedno z łączy zostanie z różnych powodów fizycznych zerwane, drugie zostanie podłączone automatycznie do urządzenia. Jest to dodatkowa ochrona łącza internetowego, dzięki którym urządzenie Klienta będzie pracowało nieprzerwanie.

PODSTAWOWA OPIEKA DZIAŁU IT

kliknij

Nie ingerując w sprzęt bez zgody Klienta, dział IT pomoże w rozwiązaniu problemu, który podczas pracy koparki może się pojawić.
Dodatkowo firma posiada możliwość wymiany podzespołów dla każdej koparki kryptowalut.

SYSTEM SYGNALIZOWANIA WŁAMAŃ I NAPADÓW

kliknij

Na terenie pracy urządzeń został zamontowany alarm, który chroni przed włamaniem osób postronnych do serwerowni. Ponad to firma posiada całodobowy monitoring na terenie pomieszczeń oraz urządzeń.
Wszystkie koparki kryptowalut są chronione przez 24h/ 365 dni.

OSOBNY OBWÓD ELEKTRYCZNY

kliknij

Każda koparka wyposażona jest w osobny obwód elektryczny zabezpieczony wyłącznikiem różnicowo - nadprądowym, który posiada odpowiednie zastosowanie dla urządzeń

OSOBNY PODLICZNIK

kliknij

Każda koparka została wyposażona w podlicznik prądu, który dedykowany jest dla tego typu urządzeń.
Na podstawie takiego podlicznika firma oblicza rzeczywiste zużycie prądu.

UBEZPIECZENIE SERWEROWNI

kliknij

Serwerownia została ubezpieczona w firmie PZU S. A. Ubezpieczenie chroni przed kradzieżą oraz przepięciem sieci energetycznej. Dzięki takiemu rozwiązaniu Twoje koparki jak i sam obiekt objęte są ochronie przez cały okres użytkowania.

GALERIA ZDJĘĆ