Świat prężnie wprowadza nowe technologie związane z rozwojem sieci wirtualnych pieniędzy. Coraz częściej można zauważyć, że Konsumenci interesują się wiadomościami, które mogłyby sprzyjać popytowi kupna lub sprzedaży kryptowalut. Zainteresowanie na różnego typu urządzenia wydobywcze rośnie. Dlatego też jako młoda a zarazem prężnie rozwijająca się firma, która prosperuje od 2017 roku na polskim rynku wprowadziła kolokację miejsca dla koparek GPU, Antminerów. Jako dodatkowe rozwiązanie posiadamy sprzedaż najnowocześniejszych rozwiązań sprzętowych do wydobywania kryptowalut.
 
Każdego dnia wyznaczamy nowe cele, realizując je z pełnym zaangażowaniem. Ulepszamy nowoczesne struktury marketingu sieciowego.

INNOWACYJNOŚĆ I NOWOCZESNOSĆ

ZAANGAŻOWANIE W ROZWÓJ FIRMY

Ulepszanie i wprowadzanie nowych rozwiązań, realizacja postawionych celów i ulepszanie struktur marketingu sieciowego.

Dlaczego warto z nami współpracować:

Najważniejszy jest dla nas Klient. Przedstawiając ofertę dbamy o każdy szczegół, uwzględniając potrzeby i oczekiwania potencjalnych Klientów. Stawiamy na wysoką jakość oferowanych usług oraz z szczególną starannością przygotowujemy indywidualną wycenę. Oferowane rozwiązania zapewniają najwyższą jakość, co przekłada się na pracę z Klientem.

Naszym priorytetem jest minimalizacja kosztów, uwzględniając szybki postęp na rynku krypotwalutowym. Współpraca z firmą daje dużą możliwości zaoszczędzenia cennego czasu Klienta. Zależy nam na indywidualnym zadowoleniu, przedstawiając najbardziej konkurencyjną ofertę.

Przedstawiając ofertę Klientowi uwzględniamy wszystkie zasady funkcjonowania firmy na polskim rynku kryptowalut. Nie posiadamy żadnych ukrytych kosztów. Każdy Klient ma możliwość wglądu do regulaminu jak i umowy kolokacji. Sprzedając podzespoły czy już gotowe, złożone urządzenia wystawiamy fakturę VAT. Przedstawiamy jasne zasady, które aktualnie posiada firma. Jeśli zachodzą jakiekolwiek zmiany każdy Klient informowany jest przed ich wprowadzeniem.

Chcemy zaznaczyć, że różnego rodzaju wprowadzane zmiany zachodzą bardzo rzadko i uwzględniane są po wcześniejszym skonsultowaniu ich z Klientem.

Patrząc na rozrastający się w bardzo szybkim tempie rynek krytpowalut wprowadzany innowacyjne rozwiązania i wyprzedzamy nowości. Dopasowujemy każdą ofertę pod wymagania Klienta, przez co stawiamy sobie nowe i coraz trudniejsze cele. Posiadamy na uwadze dobro każdego Kontrahenta co przekłada się na pracę firmy i jej funkcjonowanie. Staramy się dopasować do każdych potrzeb Klientów, a co za tym idzie zrealizować wszystkie założenia.

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
PODPISANYCH UMÓW
ULOKOWANYCH URZĄDZEŃ
WSZYSTKICH MIEJSC W SERWEROWNI

ZESPÓŁ

DOMINIK SZAWERDAK

WŁAŚCICIEL

SERHII HORDIUK

PREZES ZARZĄDU

MAGDALENA CHRASTEK

KIEROWNIK

+ 48 783 013 229

m.chrastek@active-x.pl

KAMIL WALCZAK

INFORMATYK/ WSPARCIE INSERT

+ 48 536 322 281

k.walczak@active-x.pl

PIOTR GIEREK

INFORMATYK/ SERWEROWNIA

+ 48 661 606 240

p.gierek@active-x.pl

MARTA BANASZCZAK

DZIAŁ REKLAMY

m.banaszczak@active-x.pl